Od Off

Britská královna Alžběta II. už je zase fit. Rozdávala úsměvy na koňské show

Britská královna Alžběta II. už je zase fit. Rozdávala úsměvy na koňské show; Zdroj foto: Profimedia.cz

Britská královna Alžběta II. v pátek dorazila na Royal Windsor Horse Show do Windsoru. Panovnice je známá svojí láskou ke koním, a tak není divu, že si návštěvu naplno užívala a nešetřila úsměvy.

Pro královniny příznivce je to skvělá zpráva poté, co kvůli zdravotním problémům nemohla zahájit nové zasedací období parlamentu. V pondělí Buckinghamský palác vydal následující prohlášení: „Královna má nadále občasné problémy s pohyblivostí a po konzultaci se svými lékaři se neochotně rozhodla, že se zítřejšího (úterního) zahájení zasedání parlamentu nezúčastní.“  

Královnin proslov, který připravuje vláda, letos přednesl následník trůnu princ Charles. Zahájení zasedacího období parlamentu se zúčastnil také královnin vnuk princ William, který je druhý v linii následnictví.

Další Čtení :  Týden na Instagramu: Bendová chce zhubnout, Brodská se pochlubila novým účesem

V pátek už ale šestadevadesátiletá Alžběta II. s podporou vycházkové hole vyrazila do společnosti. Královna je velkou znalkyní koní a ani požehnaný věk jí před dvěma lety nezabránil, aby se vyhoupnula do sedla a projela se po svém panství.

CELÝ ČLÁNEK NALEZNETE ZDE KLIK.

Další Čtení :  "Měřte si obvod pasu." Nová doporučení proti obezitě mohou ublížit, tvrdí experti