Od Off

Eva Burešová schytává kritiku i z vlastních řad. “Muzikanti do sebe kopou,” tvrdí

Eva Burešová schytává kritiku i z vlastních řad. "Muzikanti do sebe kopou," tvrdí; Zdroj foto: Jakub Plíhal

Se všudypřítomnou kritikou se musejí dříve nebo později vyrovnat prakticky všechny veřejně známé osobnosti. Herečka a zpěvačka Eva Burešová to už moc dobře zná a v minulosti i otevřeně promluvila o tom, že ji nenávistné komentáře na internetu téměř zničily a potýkala se s pocitem vyhoření.

Teď ovšem promluvila o tom, jak bolestně se jí dotýká kritika z vlastních řad. “Před třemi lety, když jsem se umístila na Slavíkách, si tady ze mě utahovalo několik lidí, se kterými jsem hodněkrát spolupracovala, a já nechápala důvod, ale neunesla jsem to, tak jsem si to tady raději smazala,” napsala na svém Facebooku několik dní předtím, než zveřejnila svůj nejnovější videoklip k písničce Walking Disaster.

Jelikož se během tohoto týdne v showbyznysu řešil zejména neúspěch Moniky Bagárové, která musela odvolat koncert v O2 aréně kvůli nezájmu publika, Burešová se jí solidárně zastala. “Tak gratuluju k posunu ve všem. A jen mě napadá… Co používáte na tu svoji svatozář? Obyčejnej hadřík, nebo speciál?” dodala sarkasticky v příspěvku, který už mezitím smazala.

Další Čtení :  Jan Kačer je ve vážném stavu v nemocnici

Podle všeho byla nervózní z toho, jak veřejnost i hudební komunita její nejnovější počin přijme. “Hromada muzikantů zase kope do jiných umělců,” povzdechla si. “Jen tak. Protože se jim něco nepovedlo. Akorát já od nich za ty tři roky nic nového neslyšela.”

CELÝ ČLÁNEK NALEZNETE ZDE KLIK.

Další Čtení :  Patricie Pagáčová oznámila krach manželství. Vydrželo pouze pět let