Od Off

Mariah Careyová zazpívala svůj vánoční hit během svátečního průvodu v New Yorku

Mariah Careyová zazpívala svůj vánoční hit během svátečního průvodu v New Yorku; Zdroj foto: Shutterstock

Vánoční hit Mariah Careyové All I Want for Christmas Is You má už neuvěřitelných osmnáct let a považuje se za nejprodávanější moderní vánoční píseň. Na Youtube má původní videoklip už přes 734 milionů zhlédnutí a předělávka z roku 2020 nasbírala za pouhé dva roky přes 303 milionů kliknutí.

K písničce se samotná Careyová ráda vrací a tentokrát ji zazpívala živě na svátečním průvodu ke Dni díkuvzdání v New Yorku. Společnost jí u toho dělala i její jedenáctiletá dvojčata, Monroe a Moroccan, která se jakožto tanečníci stala součástí maminčina vystoupení.

Careyové se ve světě kvůli písničce často přezdívá „královna Vánoc“ a této roli se snaží dostát i na svém Instagramu, který se už od konce října plní jejími příspěvky s vánoční tematikou. Začátkem tohoto listopadu dokonce vydala i dětskou obrázkovou knížku s názvem Vánoční princezna (Dobrodružství malé Mariah).

Další Čtení :  Tolik, kolik zasloužíš

Ačkoli její dětství nebylo zrovna šťastné, Vánoce měla odjakživa ráda. „Dokonce i když jsem dostala vánoční dárek v podobě ovoce doslova zabaleného do novin, prostě jsem cítila atmosféru toho kouzelného období,“ popsala svou lásku ke svátkům zpěvačka.

CELÝ ČLÁNEK NALEZNETE ZDE KLIK.

Další Čtení :  Tipli byste jim tolik? V září oslaví narozeniny princ Harry, Zawadská i Uhlíř