„Jeho pití bylo strašně smutné.“ Aňa Geislerová zavzpomínala na zesnulého tatínka

„Být na něčem závislá je pro mě nepřijatelný. Přijde mi, že je to slabost, když člověk připustí, aby ho něco ovládalo. Nemám pro to moc pochopení,“ tvrdí poměrně rázně. „Rozumím tomu, že jsou různý příčiny těch závislostí a i v jeho životě se dají vystopovat fakt smutný věci, ale i přesto. Když člověk vidí, jak může někdo být tak talentovanej, inteligentní, s tak báječnou rodinou, která ho obklopovala, tak nerozumí tomu, jak to, že to nepomůže, že ho to nezachrání, že se mu vlastně chce,“ konstatovala Geislerová.


