Rozsudek stále není pravomocný. Jana Fabiánová popsala své pocity z vleklé kauzy

„Já jsem do toho nešla kvůli verdiktu. Já jsem promluvila, protože jsem na to měla sílu. A to nebývá hned po napadení. Někomu to trvá třeba deset dvacet let, se s tím vypořádat. Pro mě bylo důležité to, že jsem promluvila, že se to začalo řešit. Jak bude ten rozsudek tvrdý nebo ne, to je věc soudu a není to vůbec na mně,“ říká dcera zesnulé zpěvačky Nadi Urbánkové. „Já jsem jenom vděčná, že po těch všech pokusech tuhle kauzu otevřít, i od jiných lidí v minulosti, že se to konečně řeší. Mám pocit, že společnost dozrává k soucitu a empatii vůči těm obětem,“ dodává Jana. Slavná maminka jí ostatně od zveřejnění odrazovala, protože se bála, jaký dopad by to na její dceru mohlo mít.



