Od Off

„Je to lhář a manipulátor. Měla jsem se rozvést dřív,“ říká Belohorcová o exmanželovi

Když se střízlivýma očima ohlédne za svým manželstvím, vidí mnoho věcí, které nebyly v pořádku. „Můj manžel je velký vypravěč, patologický lhář. V Americe ho označovali za 50 Centa. Vše, co povídal, byla pravda z padesáti procent. Byl to pohádkář. Když člověk žije v jedné domácnosti s manipulátorem a narcistou, nevidí tu pravdu. On ti vysvětlí, že on je ten dobrý. Teď spoustu věcí vidím, otevírají se mi oči. Lidé mi otevírají oči,“ svěřila se v pořadu Superchat.

Další Čtení :  Proč některé ženy necítí bolest a jiné ji prožívají extrémně? Věda odhaluje překvapivé rozdíly

ZDROJ ZDE